Toptan siparişleriniz için lütfen iletişime geçiniz...

Oltutaşı Market

Oltutaşı Market
Oltutaşı Market

Kuyumculuk sektöründe 1962'den beri İhsan SÜMBÜLLÜ ismiyle, altın takı ve oltu taşı işlemeciliği üzerine imalat ve perakende mağazacılık yapan firmamız 2005 yılında  gümüş takı ve oltu taşı imalat ve toptan pazarlama sahasında Azra Kuyumculuk Ltd.Şti. adıyla kurumsallaşmıştır.


 2006 yılında OltutaşıMarket ismiyle perakende mağazamız faaliyete geçmiştir.  


    Globalleşen dünyada, elektronik ticaretin gelişmesi sürecinde, reel perakende mağaza müşterilerimizin de teşviki ile, 2009 yılından itibaren www.oltutasimarket.com e-mağazamızdan güvenle alışveriş yapılabilmektedir. Her ne kadar e-mağazamız, OltutaşıMarket tescilli markamız ismiyle adlandırılsa da, ürün yelpazesi öncelikle gümüş takı ve oltutaşı tesbihin her çeşidi olmak üzere, son zamanların trendine uygun olarak özellikle erkek takısı olarak çelik takı, saat, ve sair ürünlerden oluşmaktadır. 


    Temelde dürüstlük ilkesiyle, "müşteri lehine empati kurmak vazgeçilmezimizdir" düsturuyla, "ayrıcalıklar ayrıntıda saklıdır" parolasıyla yola çıktığımız için, müşterilerimizi ayrıcalıklı addediyor ve her zaman daha iyiyi onların beğenisine sunmak için elimizden geleni yapıyoruz..


TBu satıcının henüz bir ürünü yok.

E-Ticaret Sistemleri